android
Faqja 3 nga 3 I parėI parė 123
Duke shikuar rezultatet 61 ne 69 nga 69
 1. #1
  VIP

  User Info Menu

  Video Nėnujore


  Kur nje gje duhet te ndodhe, ndodh! Frika nuk e ndryshon rrjedhen e jetes...Ajo nuk e pengon fatin e njerezve, por i zhvesh ata nga dinjiteti i nevojshem per ta perballuar ate..!!

 2. #61
  VIP

  User Info Menu

  Titulli: Video Nėnujore

  Mjeshter...

  Kur nje gje duhet te ndodhe, ndodh! Frika nuk e ndryshon rrjedhen e jetes...Ajo nuk e pengon fatin e njerezve, por i zhvesh ata nga dinjiteti i nevojshem per ta perballuar ate..!!

 3. #62
  VIP

  User Info Menu

  Titulli: Video Nėnujore

  Keep your heels head, and standards high.

 4. #63
  Anėtar i Nderuar

  User Info Menu

  Titulli: Video Nėnujore

  " Cfare eshte nje mik ?... Eshte nje individ me te cilin keni guxim te jeni vetvetja..."

 5. #64
  Anėtar i Nderuar

  User Info Menu

  Titulli: Video Nėnujore

  " Cfare eshte nje mik ?... Eshte nje individ me te cilin keni guxim te jeni vetvetja..."

 6. #65
  Anėtar i Nderuar

  User Info Menu

  Titulli: Video Nėnujore

  (Æ`•.•“Æ) (Æ`•.•“Æ)
  *`•.ø(Æ`•.•“Æ)ø.•“ ♥
  ☆ ŗ ♥ `•.ø.•“ ♥ŗ ☆

 7. #66
  Anėtar i Nderuar

  User Info Menu

  Titulli: Video Nėnujore

  (Æ`•.•“Æ) (Æ`•.•“Æ)
  *`•.ø(Æ`•.•“Æ)ø.•“ ♥
  ☆ ŗ ♥ `•.ø.•“ ♥ŗ ☆

 8. #67
  VIP

  User Info Menu

  Titulli: Video Nėnujore

  Per estetike...

  Kur nje gje duhet te ndodhe, ndodh! Frika nuk e ndryshon rrjedhen e jetes...Ajo nuk e pengon fatin e njerezve, por i zhvesh ata nga dinjiteti i nevojshem per ta perballuar ate..!!

 9. #68
  VIP

  User Info Menu

  Titulli: Video Nėnujore

  ...............................

  Kur nje gje duhet te ndodhe, ndodh! Frika nuk e ndryshon rrjedhen e jetes...Ajo nuk e pengon fatin e njerezve, por i zhvesh ata nga dinjiteti i nevojshem per ta perballuar ate..!!

 10. #69
  Moderatorė

  User Info Menu

   

Faqja 3 nga 3 I parėI parė 123

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Shpellat e mahnitshme nėnujore nė Shqipėri
  Nga Arfenilla ne forum Dedikuar Shqipėrisė
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-12-2015, 00:13
 2. Teknikat e mbijetesės nėnujore
  Nga NeVertiti ne forum Kuriozitete Rreth Kafshėve
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-04-2014, 18:14
 3. Shpella nėnujore mė e rrezikshme nė botė
  Nga NeVertiti ne forum Kuriozitete
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-12-2013, 13:14
 4. Muzeu me i madh i skulturave nenujore
  Nga sweetzzinna ne forum Kuriozitete
  Pergjigje: 5
  Postimi i Fundit: 09-11-2012, 00:48
 5. Pasurite Nenujore
  Nga E3 ne forum Arkeologji dhe antropologji
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-05-2010, 14:09

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •