Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 58 nga 58 I parėI parė ... 84849505152535455565758
Duke shikuar rezultatet 1,711 ne 1,734 nga 1734
 1. #1
  мαи ωιтн α мιѕѕιои fv Avatari i Loverboy
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  WorLd 0f dReAms
  Postime
  15,647
  Forca e Rrespektit
  3469

  Sofra Kosovare

  Bujrum, krisjani ktu folni shqip o daj

  Burra,gra,pleq e fmi e qka jeni...Hini mrena, qka ka qellu ju qesum. Buk e kryp, buk e kryp, bereqat versėn Me dek uni nuk desum.

  Ajde me t'mira 1 here, kalofshi mire ksajde
  " Dhe nuk jemi tė obliguar pėr tjetėr, pėrveēse t’ju kumtojmė ashtu qartė. ".

  (Kur'an: Sure Jasin 36:17)

  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ
  (`*•.ø(`*•.ø♥ø.•*“)ø.•*“ )
  ♥«“ •.* I LOVE ALLAH *•“Ø`»♥
  (ø.•*“(ø.•*“♥`*•.ø)`*•.ø )
  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ

 2. #1711
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,942
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Titulli: Sofra Kosovare

  di njeri ku ka humb Tuana!?se mos u martu e nuk na beri ftes
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 3. #1712
  мαи ωιтн α мιѕѕιои fv Avatari i Loverboy
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  WorLd 0f dReAms
  Postime
  15,647
  Forca e Rrespektit
  3469

  Titulli: Sofra Kosovare

  E ka hanger ora e lig arfenil.
  " Dhe nuk jemi tė obliguar pėr tjetėr, pėrveēse t’ju kumtojmė ashtu qartė. ".

  (Kur'an: Sure Jasin 36:17)

  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ
  (`*•.ø(`*•.ø♥ø.•*“)ø.•*“ )
  ♥«“ •.* I LOVE ALLAH *•“Ø`»♥
  (ø.•*“(ø.•*“♥`*•.ø)`*•.ø )
  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ

 4. #1713
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  MAQEDONIA
  Postime
  3,587
  Forca e Rrespektit
  151

  Titulli: Sofra Kosovare

  mire mbrema vendi origjines tim kosovare a ka bujrum
  Bir, bjeri botės anė e mbanė!
  Veq Shqipėrinė e ki nėnė!

 5. #1714
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210

  Titulli: Sofra Kosovare

  Tua, meqe e solle koken, na jep ndonje gje per te ngren t'lutna.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 6. #1715
  Nada é por acaso! fv Avatari i Tuana
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Postime
  3,301
  Forca e Rrespektit
  2015

  Titulli: Sofra Kosovare

  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Tua, meqe e solle koken, na jep ndonje gje per te ngren t'lutna.

  T'lutnaaaaa ,nga Did o po do bej i shej diku ,se zot e di kur e thu me.

  Kshtu sikur ishe ne diete ti mi? :p
  Wherever you stand, be the soul of that place.


 7. #1716
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210

  Titulli: Sofra Kosovare

  Citim Origjinale Postuar nga Tuana Shfaq Poten
  T'lutnaaaaa ,nga Did o po do bej i shej diku ,se zot e di kur e thu me.

  Kshtu sikur ishe ne diete ti mi? :p

  E sa me njeh, ja ta mbash mend pra.

  Une per ty i mbush 48 ore, ca flet ti.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 8. #1717
  Nada é por acaso! fv Avatari i Tuana
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Postime
  3,301
  Forca e Rrespektit
  2015

  Titulli: Sofra Kosovare

  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  E sa me njeh, ja ta mbash mend pra.

  Une per ty i mbush 48 ore, ca flet ti.
  Edi ,pak njerz ka si ty.

  Kshtu veq buk e nutella mund te te ofroj kete kohe ,do?
  Wherever you stand, be the soul of that place.


 9. #1718
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210

  Titulli: Sofra Kosovare

  Citim Origjinale Postuar nga Tuana Shfaq Poten
  Edi ,pak njerz ka si ty.

  Kshtu veq buk e nutella mund te te ofroj kete kohe ,do?

  Nutelles nuk i thuhet jo.

  Bej nje fet edhe Arfes se do ankohet
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 10. #1719
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,942
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Titulli: Sofra Kosovare

  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Nutelles nuk i thuhet jo.

  Bej nje fet edhe Arfes se do ankohet
  Flm se mendon cdo her per fukaran moj shoqe��

  Ps..po deshi njeri bakllav urdheroni ke shpia ime��
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 11. #1720
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i C3nI
  Antarėsuar nė
  Jun 2013
  Postime
  3,169
  Forca e Rrespektit
  1357

  Titulli: Sofra Kosovare

  A ka kush qe ma ndreq naten sante ?
  87654321

 12. #1721
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,942
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Titulli: Sofra Kosovare

  Tuannnnnnnnnnnnnnnnna... dua nesquik un sonte
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 13. #1722
  Nada é por acaso! fv Avatari i Tuana
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Postime
  3,301
  Forca e Rrespektit
  2015

  Titulli: Sofra Kosovare

  Citim Origjinale Postuar nga Arfenilla Shfaq Poten
  Tuannnnnnnnnnnnnnnnna... dua nesquik un sonte

  Aq t'paska marr malli ty,un erdha ktu ne imYd tanin ojj kjooo. :/
  Wherever you stand, be the soul of that place.


 14. #1723
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,942
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Titulli: Sofra Kosovare

  Citim Origjinale Postuar nga Tuana Shfaq Poten
  Aq t'paska marr malli ty,un erdha ktu ne imYd tanin ojj kjooo. :/
  hahahhaa nuk ke iden sa dembel jam sonte
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 15. #1724
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210

  Titulli: Sofra Kosovare

  Citim Origjinale Postuar nga Arfenilla Shfaq Poten
  hahahhaa nuk ke iden sa dembel jam sonte
  Ti ashtu je gjithmon moj.

  Kot eshte ajo shprehja kur iken macja, minjt hedhin valle yyy
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 16. #1725
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,942
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Titulli: Sofra Kosovare

  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Ti ashtu je gjithmon moj.

  Kot eshte ajo shprehja kur iken macja, minjt hedhin valle yyy

  ncncnnc sa kafen ke pi ,e sa torten ke ngren moj mosmirnjohse ehhh keshtu kur je humaniste te njerz e pa shpirt.
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 17. #1726
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210

  Titulli: Sofra Kosovare

  Citim Origjinale Postuar nga Arfenilla Shfaq Poten

  ncncnnc sa kafen ke pi ,e sa torten ke ngren moj mosmirnjohse ehhh keshtu kur je humaniste te njerz e pa shpirt.  Embelsohu pak
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 18. #1727
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,942
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Titulli: Sofra Kosovare

  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten  Embelsohu pak
  nuk du asgje nga ti
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 19. #1728
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210

  Titulli: Sofra Kosovare

  Pse moj, cke?

  E ha dhe vet une trilecen, meqe me ka mar malli.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 20. #1729
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,942
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Titulli: Sofra Kosovare

  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Pse moj, cke?

  E ha dhe vet une trilecen, meqe me ka mar malli.

  si ja ke fillu ti, do hash edhe Papan nje dit moj dreqe
  JA NGA UN
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 21. #1730
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210

  Titulli: Sofra Kosovare

  iiii e poshter, keto per bebe me dhe moj?!

  Ste qeras me ta diiiish.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 22. #1731
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,546
  Forca e Rrespektit
  1523
  Kush do sjell per Bajram, nje torte te madhe ketu?

  Arfe - Tuana?

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 23. #1732
  мαи ωιтн α мιѕѕιои fv Avatari i Loverboy
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  WorLd 0f dReAms
  Postime
  15,647
  Forca e Rrespektit
  3469
  Kto jan martu garant, se s'jan hi moti :p
  " Dhe nuk jemi tė obliguar pėr tjetėr, pėrveēse t’ju kumtojmė ashtu qartė. ".

  (Kur'an: Sure Jasin 36:17)

  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ
  (`*•.ø(`*•.ø♥ø.•*“)ø.•*“ )
  ♥«“ •.* I LOVE ALLAH *•“Ø`»♥
  (ø.•*“(ø.•*“♥`*•.ø)`*•.ø )
  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ

 24. #1733
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,942
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591
  Citim Origjinale Postuar nga Loverboy Shfaq Poten
  Kto jan martu garant, se s'jan hi moti :p
  Jojo kendej jam un����


  Ps..violeta kismet cfar te duash do sjell��
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 25. #1734
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,546
  Forca e Rrespektit
  1523
  Citim Origjinale Postuar nga Arfenilla Shfaq Poten
  Jojo kendej jam un����


  Ps..violeta kismet cfar te duash do sjell��

  Faleminderit shum Arfe, lum Ne qe te kemi ty…... Prezenca yte perher gjalleri….

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

Faqja 58 nga 58 I parėI parė ... 84849505152535455565758

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Sofra Kosovare ne Ferizaj
  Nga Ylli-1 ne forum Viset shqiptare
  Pergjigje: 52
  Postimi i Fundit: 20-01-2016, 10:36
 2. Sofra Kosovare
  Nga Loverboy ne forum Arkiva
  Pergjigje: 7398
  Postimi i Fundit: 29-04-2012, 16:39

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •