android
Faqja 21 nga 21 I parėI parė ... 1112131415161718192021
Duke shikuar rezultatet 601 ne 608 nga 608
 1. #1
  Stafi Teknik

  User Info Menu

  Sofra Shkodrane

  Hajde pra bujrum ne sofren shkodrane...ktu jane te mirepritun shkodran,shkodran te shartum por edhe te huaj (me nje fjale pertej kufinjve te Shkodres )
  Me hanger e me pi ofron qeveria (Jozefina Topalli)
  Kshtu qe merrni sa te doni se e kena qeverine e forte nqs s'ju del rracioni pa problem se e importojme
   

 2. #601
  Dum spiro, spero くる

  User Info Menu

  Qukino, nga te kam???
  Pershendetje Call e sofra
  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 3. #602
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga sweetzzinna Shfaq Poten
  Qukino, nga te kam???
  Pershendetje Call e sofra
  Ka dek quku past drit
  Mir se erdhe naqe
  Qa dan me pi? Se me gatu dobt me gjendjen ekonomike
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 4. #603
  Dum spiro, spero くる

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga Call Shfaq Poten
  Ka dek quku past drit
  Mir se erdhe naqe
  Qa dan me pi? Se me gatu dobt me gjendjen ekonomike
  Aman mos me jep lajme te trishta per QUkun!
  Nje gote uje ose nje caj, skam pretendime
  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 5. #604
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga sweetzzinna Shfaq Poten
  Aman mos me jep lajme te trishta per QUkun!
  Nje gote uje ose nje caj, skam pretendime
  Uj asht free naqe
  Se mas erdhe me ja pi kafen qukut
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 6. #605
  Dum spiro, spero くる

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga Call Shfaq Poten
  Uj asht free naqe
  Se mas erdhe me ja pi kafen qukut
  Po mire dhe uje, sthem gje une
  Quku, me pret me nje tave peshku, se su be ai kaq keq ekonomikisht mos kete me asnje peshk te kap ne lum
  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 7. #606
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga sweetzzinna Shfaq Poten
  Po mire dhe uje, sthem gje une
  Quku, me pret me nje tave peshku, se su be ai kaq keq ekonomikisht mos kete me asnje peshk te kap ne lum
  Nuk thu jo ti kurr
  Lene qukun se asht martu me afre tash se len me hy ma n'forum ska ma krap Veq ke ngel me ardh tė un grosh pa mish
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 8. #607
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫

  User Info Menu

  image.jpg
  Mramja e mirė all kush ka oreks bujrum orar I keq shnet ju bahet
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 9. #608
  Moderatorė

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga Call Shfaq Poten
  image.jpg
  Mramja e mirė all kush ka oreks bujrum orar I keq shnet ju bahet
  Boll mir ti paskan pregatit .,

  Ku asht gota e rakis a včnčs se tč mbesin nč fut .
   

Faqja 21 nga 21 I parėI parė ... 1112131415161718192021

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Sofra Shkodrane
  Nga Julius ne forum Arkiva
  Pergjigje: 1818
  Postimi i Fundit: 29-03-2014, 23:04
 2. Bejta Shkodrane ..
  Nga ReNdEx ne forum Humor
  Pergjigje: 6
  Postimi i Fundit: 29-10-2013, 19:50
 3. Dy shkodranė nė Prizren
  Nga Vvetoni ne forum Futboll
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-01-2012, 09:03
 4. Dasma Shkodrane !
  Nga BeniT ne forum Dedikuar Shqipėrisė
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-09-2008, 11:26

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •