Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 22 nga 22 I parėI parė ... 1213141516171819202122
Duke shikuar rezultatet 631 ne 641 nga 641
 1. #1
  Stafi Teknik fv fv fv fv fv Avatari i Julius
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  4
  Forca e Rrespektit
  0

  Sofra Shkodrane

  Hajde pra bujrum ne sofren shkodrane...ktu jane te mirepritun shkodran,shkodran te shartum por edhe te huaj (me nje fjale pertej kufinjve te Shkodres )
  Me hanger e me pi ofron qeveria (Jozefina Topalli)
  Kshtu qe merrni sa te doni se e kena qeverine e forte nqs s'ju del rracioni pa problem se e importojme
   

 2. #631
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga Marakli^Krapit Shfaq Poten
  Merr edhe pėr mu jena nkriz
  patjeter!!
  ama duhet ta dish ngaqe e kam bere publike une jam vegetariana....
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 3. #632
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  patjeter!!
  ama duhet ta dish ngaqe e kam bere publike une jam vegetariana....
  Qa po na Ban me Hanger ��
   

 4. #633
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga Marakli^Krapit Shfaq Poten
  Qa po na Ban me Hanger ��
  polenta te shoqeruar me salc preshi ...
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 5. #634
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  polenta te shoqeruar me salc preshi ...
  Kjo salca preshit si asht hahahahahaha
   

 6. #635
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga Marakli^Krapit Shfaq Poten
  Kjo salca preshit si asht hahahahahaha
  kalorike...
  presh te grir imet fare ( pjesen e bardhe ) skuqwt ne pak gjalp dhe me zjarr te avashet .. ne fund kur eshte zbutur i hidhet pana pak pepe te bardhe krip e aq...
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 7. #636
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  kalorike...
  presh te grir imet fare ( pjesen e bardhe ) skuqwt ne pak gjalp dhe me zjarr te avashet .. ne fund kur eshte zbutur i hidhet pana pak pepe te bardhe krip e aq...
  Me qetsove e kur te vij?
   

 8. #637
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga Marakli^Krapit Shfaq Poten
  Me qetsove e kur te vij?
  merakli krapi ishte ca dit perpara kjo menu... gjithesesi bujrum...per polenta e presh nuk vuan asnjeri
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 9. #638
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  merakli krapi ishte ca dit perpara kjo menu... gjithesesi bujrum...per polenta e presh nuk vuan asnjeri
  E mir po e la krejt kyt muhabet, Zoti ta shtoftė bereqetin
   

 10. #639
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,189
  Forca e Rrespektit
  2593
  Citim Origjinale Postuar nga Marakli^Krapit Shfaq Poten
  E mir po e la krejt kyt muhabet, Zoti ta shtoftė bereqetin
  Ohhhh Quku gjall t'kerkoj mar n tv e mdel forum ooo t'dekt vjerra mar
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 11. #640
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,189
  Forca e Rrespektit
  2593
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 12. #641
  Call si č ke djalin mor
   

Faqja 22 nga 22 I parėI parė ... 1213141516171819202122

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Sofra Shkodrane
  Nga Julius ne forum Arkiva
  Pergjigje: 1818
  Postimi i Fundit: 30-03-2014, 00:04
 2. Bejta Shkodrane ..
  Nga ReNdEx ne forum Humor
  Pergjigje: 6
  Postimi i Fundit: 29-10-2013, 20:50
 3. Dy shkodranė nė Prizren
  Nga Vvetoni ne forum Futboll
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-01-2012, 10:03
 4. Dasma Shkodrane !
  Nga BeniT ne forum Dedikuar Shqipėrisė
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-09-2008, 12:26

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •